İngilizce Konuşmak İçin Mükemmel Kitap Tavsiyeleri

admin

Administrator
Yönetici
İNGİLİZCE KONUŞMAK İÇİN MÜKEMMEL KİTAP TAVSİYELERİ

Popüler ingilizce kitaplarını sizler için incelemeye başladık. İnternette çok satan ve kullanıcılar tarafından beğenilen kitapları tek tek inceliyorum. Seviyenize göre kitabı belirledikten sonra kitabı kitapcıda inceleyiniz ve ardından internette hepsiburada kitapyurdu gibi sitelerden kitabın siparişini veriniz. Kitapçi ile internet arasında yarı yarıya fiyat farkı vardır.

Başlangıç Ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce - Selim Yeniçeri

6
Bu kitap başlangıç ve orta seviye ingilizce seviyesi içindir. Kullanımı ve anlatımı çok basittir. Bu Kitap zamanları anlayamayanlar içindir. Basit bir anlatımı vardır ileri seviye konuları bile basit bir dille anlatmıştır. İngilizceye yeni başlayacaksanız ve az çok bir bilginiz varsa bu kitap tam size göre.

İNGİLİZCEDE YAPILAN KELİME VE GRAMER HATALARI - Ertan Ardanancı

7

Bu kitap ingilizce bilen ve ingilizceyi geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. kitapta ingilzce sık yapılan hataları anlatmaktadır. İngilizce seviyenizi orta seviyeden ileri seviyeye taşıyacaktır. İnce bir kitaptır ve fiyatı da oldukça uygundur internette 18 -24 tl civarında satılmaktadır.


İngilizce İlk Adım - Fono Yayınları - Şerif Deniz

3

İngilizce seviyesi 0 olanlar için güzel bir kitaptır. Dili basittir ve renki bir kitaptır.

İngilizce Kelime Bilgisi Geliştirme Alıştırmaları - Ertan Ardanancı

4

Kelime ezberlemekte zorlananlar için güzel bir kitap. Kelime dağarcığınızı geliştirecektir. İnternette 35 - 50 tl civarındadır.

English Grammar Today - Murat Kurt

5

Bu kitabı kesinlikle evinizde bulundurun. Sizi 0 dan ileri seviyeye kadar götürecektir. Şuanda zaten 37. baskısı vardır ve internette oldukça fazla satan bir kitap. İlk bölümler renkli sonra ileri seviyelerde resimler azalıyor. Kitapta çok fazla ayrıntı vardır. Kendi kendine ingilizce öğrenmek isteyenler için mutlaka bulundurması gereken bir kitap. Şuanda 30 40 tl arasında internette satılıyor. Kitap ile satış sitelerinde oldukça yorum vardır onları okuyup karar verebilirsiniz.
 
Üst