İngilizce Konuşmayı Nasıl Öğreneceğiz?

cnrsngl

New member
İngilizce konuşma pratiği yapmanın, İngilizce öğrenme konusundaki en büyük yardımcı olduğu çok açıktır. Ancak herkes bu fırsatı bulamayabiliyor.
Yurt dışında senelerce dil okullarında okuyup, çok iyi bir İngilizce bilgisi ile dönen insanları, arkadaşlarınızı bilirsiniz. Ancak İngilizce öğrenmek için yurt dışına gitmek çok ciddi bir zaman ve bütçe gerektirdiğinden, çoğumuz için bu hayal olabilir.
Bunun yerine alternatif, etkili bir yol yok mudur diye düşündüyseniz, işte çözüm…
Konuşarak Öğren, İngilizceyi Konuşarak Öğretiyor!
İngilizcenin de, her konuda olduğu gibi ağırlıklı olarak ‘deneyimleme’ metodu ile öğrenilebildiği kanısına varan uzmanların son yıllarda en çok trend olmuş tekniği ‘konuşarak pratik yaparak öğrenmedir’.
Türkiye’de bu konuda en köklü ve en geniş kapsamlı konuşarak İngilizce öğrenme hizmeti sunan markası olan KonusarakOgren, internetten İngilizce öğrenmek isteyenler için, ‘anadili İngilizce olan eğitmenler’ ile her gün 10 dakika gibi kısa görüşmelerle tekrar yapma, İngilizcelerini geliştirme imkanı sunuyor.
Konuşarak Öğren İle Nasıl İngilizce Öğrenebilirsiniz?
Konuşarak Öğren sisteminin en büyük avantajı, günlük kısa eğitimlerdir. Zamanı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. 10, 20 ya da 30 dakika süren kısa eğitimleri iş ve okul konusunda size sorun yaratmayacak zaman dilimlerinde alabilirsiniz.
Her seviye için özel hazırlanmış eğitimler mevcuttur. Bu sayede giriş, orta ve ileri düzey İngilizce bilgisine sahip de olsanız, sizi ileriye götürmek ve İngilizce bilginizi taze tutmak için eğitmenler çaba gösterecektir…
  • Konuşarak Öğren’deki eğitmenler, ABD’de yaşamaktadır ve anadilleri İngilizcedir.
  • Her eğitim sonucunda eğitmenin aldığı notlar sizinle paylaşılır, hatalarınız geri bildirim olarak özetlenir.
  • Çok geniş bir kelime ve gramer döküman arşivine sahip olursunuz.
İngilizceyi , İngilizce konuşarak öğrenme avantajı yakalamış olursunuz… Türkiye’de Konuşarak Öğren’i bugüne kadar onlarca kurumsal marka, on binlerce bireysel öğrenci tercih etti!
Merak ettiğiniz kelimelerin çevirilerini öğrenmek için Türkçe İngilizce Çeviri Sözlük kullanabilirsiniz. Ayrıca Konuşarak Öğren Youtube kanalı üzerinden İngilizce kelime öğrenme videolarını izleyebilir ve telaffuz pratiği yapabilirsiniz.
 
Üst